Recanto Palmeira
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, η Recanto Palmeira βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από Igreja Matriz De Sao Jose. Το κατάλυμα θα σας παρέχει 2 υπνοδωμάτια, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 2 μπάνια.
Matriz Sao Jose είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών οδικώς.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Τζάκι
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Recanto Palmeira;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Palmeira μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Η βίλα Recanto Palmeira διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Recanto Palmeira θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Recanto Palmeira;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Palmeira είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.